אנחנו כאן משנת 2008, ומאז התרחבנו, השתנינו והתפתחנו. אנשי המקצוע שלנו יודעים איך להפוך כל פרויקט לרועש ומצליח במיוחד. אנחנו אוהבים במיוחד (ויודעים לקדם) תרבות, מוזיקה (מקומית ובינלאומית), קולנוע, ספרות, תיירות, אוכל, תיאטרון, אמנות, יוזמות חברתיות, טכנולוגיות או חינוכיות, ספורט, ובעצם כל דבר שמאפשר לנו להיות יצירתיים כמו שאנחנו אוהבים.

ב"מונוקרייב תקשורת" עובדים עם ניסיון קודם ורב שנים בקידום ושיווק לקוחות מגוונים מכל התחומים. טרום הקמתה פעלו כל חבריה בזירה התקשורתית, הן מהצד העיתונאי והתוכני, והן מהצד השיווקי והיחצני, בין היתר בכמה ממשרדי יחסי הציבור הגדולים בארץ. ניסיון זה מקנה לנו היכרות מיטבית עם עולם התוכן העיתונאי ועם הצרכים של עולם התקשורת, לצד מקצועיות, חשיבה אסטרטגית ותכנון מהלכי קידום חכמים ומקוריים.

מאז היווסדה של מחלקת התקשורת במונוקרייב, עברו תחת טיפולנו עשרות לקוחות נאמנים, קבועים ומשתנים, משלל עולמות תוכן שונים. בעתיד הקרוב נמשיך לקדם ולהפיץ קמפיינים מרגשים, צבעוניים וחד פעמיים שאי אפשר להתעלם מהם.

● טיפול אישי וקשוב ללקוח מהשלב הראשון ועד האחרון, החל מקביעת אסטרטגיה תקשורתית ועד ליישומה בשטח מול קהלי המטרה השונים.

● עבודה קשה ובלתי מתפשרת להשגת מקסימום התייחסות בפריסה רחבה ובקרב תאי כתבים שונים ומגוונים.

● חיבור ואמונה בכל פרויקט המקודם במשרד, חזון להצלחה מקסימלית וזמינות מלאה. בכל זמן נתון מתנהלים במשרד מספר מוגבל של פרויקטים במקביל, זאת על מנת לתת את מלוא הזמן, המסירות ותשומת הלב לכל פרויקט ופרויקט.